Siódmy tom serii “Perska miłość”

Życie z tyranem to scenariusz, którego nie chciałaby przeżyć żadna kobieta jednak czasem to życie samo decyduje. Ludzie się zmieniają, a bardzo rzadko na lepsze. Takiej przemiany doświadczyła też Joanna- bohaterka cyklu “Perska miłość”. Jest ona kobietą, która nie może uwolnić się od partnera, który równie dobrze mógłby być jej największym wrogiem. Kobieta mimo tego, że jeden mężczyzna ją zawiódł dalej poszukuje dla siebie bezpiecznej przystani. Laila Shukri to pisarka, która stworzyła serię Perska miłość, a także tom siódmy serii Perska niepewność z księgarni internetowej taniaksiazka.pl.

Siódmy tom serii “Perska miłość”

Perska miłość to cykl, który zaskarbił sobie serca wielu fanów. Stało się tak nie tylko za sprawą wciągającej fabuły, ale także realiów świata, który nie jest dostępny dla każdego. Mowa tutaj o Wschodzie, który jest doskonale znany pisarce Laili Shukri. Autorka sama mieszka na Wschodzie od wielu lat i może nazywać siebie mianem specjalisty od spraw Wschodu. Aktualny adres zamieszkania kobiety to Emiraty Arabskie, gdzie mieszka ze swoim mężem mułzumaninem. Kobieta chętnie pisze o realiach małżeństw na Wschodzie, a jej literatura cieszy się sporą popularnością. Kobieta napisała już 13 książek i to jeszcze nie koniec jej przygody z pisarstwem. Pisarka aktualnie wydaje siódmy tom swojej popularnej serii Perska miłość. Powieść zalicza się gatunkowo do literatury pięknej i nosi tytuł “Perska niepewność“. Premiera książki przypada na lato 2021 roku. Co wydarzy się w książce?

Fabuła premierowej książki “Perska niepewność”

Premierowa książka “Perska niepewność” jest tomem, w którym wiele się wydarzy. Po pierwsze Joanna będzie musiała zapomnieć o Richardzie, którego zostawi na Bali. Kobieta sama nie zakończyła romansu z mężczyzną jednak będzie musiała to zrobić, ponieważ jej zaborczy mąż będzie żądał natychmiastowego wyjazdu z Bali. Kobieta mimo, że po części będzie wspominać Richarda to jednak już wkrótce będzie miała okazję zacząć nowy romans. Tym razem jej kochankiem zostanie poznany na pewnym przyjęciu młody mężczyzna, który nie tylko oczaruje ją wyglądem, ale też osobowością. Mężczyzna jest o wiele młodszy od Joanny jednak jeszcze nic nie jest stracone. Akcja się dopiero zaczyna. “Perska niepewność” nie będzie jednak opowiadać tylko o Joannie i jej problemach. Poruszony zostanie także wątek pandemii oraz straty bliskiej osoby. Więcej na ten temat warto jednak przeczytać samemu w książce “Perska niepewność”. Premiera latem 2021 roku. Nie można jej przegapić.