Bohaterka książki “Perska niepewność”

Kobiety znajdujące się pod władzą męża tyrana to nie tylko legendy, które słyszy się czasem w plotkach, ale także prawdziwe historie, które spotykają prawdziwe kobiety. Problem ten obecnie nie cieszy się taką popularnością jak ekologia jednak cały czas istnieje i warto mieć tego świadomość. Laila Shukri to pisarka, która mieszka na Wschodzi, konkretnie w Emiratach Arabskich i doskonale orientuje się jak może wyglądać życie osoby, która utkwiła w nieszczęśliwym małżeństwie. Jej najnowsza książka “Perska niepewność“, która jest kontynuacją cyklu Perska miłość (https://www.taniaksiazka.pl/perska-niepewnosc-laila-shukri-p-1530733.html).

Miało być pięknie, a wyszło inaczej…

Historia Joanny nie potoczyła się zbyt pięknie. Jej małżeństwo przeobraziło się w męczarnie, a kobieta nie może tego zmienić. Jej życie z tyranem jest naznaczone przez codzienne wysłuchiwanie obelg pod jej adresem, a także inne przykre pokazy jej męża. Chce on ją całkowicie zdominować, a ona nie może od niego tak po prostu uciec. Kobieta mimo tego, że nie może powiedzieć aby miała kochającą, wspierającą rodzinę stara się zachowywać pozory i żyć tak jakby jutro miało stać się coś lepszego. Kobiet jednak natrafiła na Richarda, który zaczął do niej czuć coś więcej, z wzajemnością. Dwójka tych bohaterów jednak nie nacieszy się sobą, ponieważ już wkrótce Joanna będzie musiała wraz ze swoim mężem tyranem opuścić Bali. Wraz z tym wyjazdem zakończy się ich znajomość chyba, że Richard wyjedzie za kobietą. Jednak kto wie czy to się stanie?

Nowa szansa dla Joanny

Joanna mimo, że nie wie czy zobaczy jeszcze Richarda to jednak nie tkwi w przeszłości. Już wkrótce wybierze się na sekretną uroczystość gdzie nie spotka tylko swoich przyjaciółek. Wśród nieznanych amantów pozna młodego lecz nieziemsko uwodzicielskiego mężczyznę, który wzbudzi w niej nowe pożądanie. Od tego spotkania Joanna będzie chciała zanurzyć się w nowej, romantycznej przygodzie. To właśnie on będzie miał za zadanie wyzwolić w kobiecie nowe uczucia namiętności, za którymi tak bardzo tęskni od czasu utraty Richarda. Czy uda się to z partnerem, który jest od niej dużo młodszy? Odpowiedź na to pytanie czytelnicy mogą znaleźć w książce “Perska niepewność” od Laili Shukri. Literatura piękna ze Wschodem w tle to niezapomniana lektura dla każdego czytelnika otwartego na nową kulturę oraz przeżycia, które gdzie mogą mieć miejsce naprawdę. Premiera książki ma miejsce już wkrótce. Powieść z cyklu “Perska miłość” będzie dostępna latem zarówno w księgarni stacjonarnej jak i internetowej.